Spread the love

Túžite žiť spokojnejší a radostnejší život?

 • ... porozumieť ako funguje zákon zrkadlenia vo vzťahoch, ktorý odráža naše slabosti a prednosti?
 • ... zmeniť staré negatívne vzorce myslenia, správania a presvedčenia?
 • ... vyriešiť si problémy s partnerom, rodičmi, deťmi a inými osobami?

TAK STE TU SPRÁVNE!

Práve ste objavili knihu, vďaka ktorej sa dostanete do Vášho vnútra.

 • Vyliečite sa z emocionálnych rán a uzdravíte si svoju dušu a telo.
 • Naučíte sa viac milovať seba a iných.
 • Vaše vnímanie sa rozšíri o nové poznanie – zákon zrkadlenia.
 • Vyriešite si problémy vo vzťahoch.
 • Budete žiť ľahší, spokojnejší a šťastnejší život.

Hlboko v človeku prebývajú driemajúce sily,
o ktorých ani netuší, že ich má. 

Sily, ktoré ak sa prebudia a uvedú do činnosti,
môžu prevratne zmeniť jeho život.” 

Orison Swett Marden

Volám sa Žanet Čekanová.

Pomocou princípu zrkadlenia pomáham iným odhaliť ich potlačené negatívne emócie a programy, ktoré im bránia žiť harmonický a spokojný život.

Som sprievodkyňou na ceste Zrkadlenia.

Nie som ,,spasiteľka ” ani dokonalá. Robím chyby a preto ich nehľadám u druhých, ale zrkadlením v sebe. Vďaka zrkadleniu poznávam hlbšie seba, opravujem a mením podvedomé neprospešné programy na pozitívny prístup k životu. 

Preto sprevádzam k premene aj iných, ktorí sa tak rozhodnú. 

Ak vás zaujíma, ako sa dajú riešiť problémy cez zákon zrkadlenia, je táto kniha presne to, čo potrebujete. Ukáže Vám iný pohľad a zmení Vám pozitívne život!

Hodnota informácií v tejto knihe je nezrovnateľne vyššia, keďže nie je v živote väčšej hodnoty, ako poznať samých seba.

„Či si to uvedomujeme alebo nie, zákon zrkadlenia funguje.
Pôsobí ako iné vesmírne a prírodné zákony, ktoré slúžia ľuďom pre ich vývoj.
Len naše ego je ako mrak, cez ktorý človek nedokaže zákon zrkadlenia vidieť a vnímať.
Pretože ego hľadá a vyčíta všetko iným a tak sa zbavuje zodpovednosti za svoj život.
Bojí sa pozrieť do vlastného zrkadla.
Keby sa však pozrel do zrkadla srdcom, videl by tam lásku k sebe a iným.”

AKÉ JE KRÉDO KNIHY?

Najdôležitejšia cesta nášho života je cesta k sebe.” 

Kniha je určená pre všetkých. Je sprievodcom na ceste k sebe a návodom na niektoré životné situácie ako riešiť problémy cez zákon zrkadlenia a metódou štyroch zrkadiel. Je nielen o teoretických poznatkoch, ale hlavne praktická – zo života.

Jednotlivé kapitoly na seba nadväzujú. Uvádzam v nich postupné kroky k vyriešeniu niektorých problémov, odpovede a riešenia na niektoré otázky tak, aby ste ich mohli aplikovať v živote.

Verím, že kniha Vám môže pomôcť zmeniť a očistiť niektoré negatívne vzorce myslenia a správania, ktoré ste si od detstva do dospelosti nazbierali. Vyliečiť ranenú dušu z emocionálnych rán a byť tvorcom, nie obeťou svojho života.

V knihe nájdete mnohé poznatky a skúsenosti aj z môjho života, veľa praktických rád, príbehov, pozitívnych myšlienok, citátov a krásnych fotiek, ktorými sa môžete inšpirovať na vašej ceste k sebe.

Kniha je tiež interaktívna. Za každou kapitolou sú aj konkrétne otázky na zamyslenie sa a priestor pre zápisky k jednotlivým kapitolám.

Jednotlivé kapitoly na seba nadväzujú:

 • 1. Zranenia z detstva
 • 2. Detstvo žije v nás
 • 3. Výčitky ako vírusy
 • 4. Odpustenie sebe a druhým
 • 4. Sebaláska ako liek
 • 6. Polarita života
 • 7. Zákon zrkadlenia v praxi
 • 8. Metóda 4 zrkadiel
 • 9. Prvé zrkadlo
 • 10. Druhé zrkadlo
 • 11. Tretie Zrkadlo
 • 12. Štvrté Zrkadlo

Kliknutím nahliadnite do vnútra knihy:

Nech sa stane Vaším sprievodcom na ceste k sebe, vnútornému šťastiu a pokoju.

Čo napísali o knihe jej čitatelia?

Veľmi sa mi páči štýl písania autorky. Odžité skúsenosti overené praxou. Mám z jej poznatkov radosť. Čakám na ďalšie vydanie jej práce.

Mgr. Patrícia Kováčová, špeciálna pedagogička

Kniha má nádherný obal, ktorý ma hneď upútal. Pri názve som sa zhlboka nadýchla a NAOZAJ som si nahlas povedala: ”Túto knihu potrebujem!” Vôbec som nevedela o čom konkrétnom bude, koľko stojí, jednoducho ma tak očarila, že ju už MÁM.

A dobre som cítila tú HLASNÚ potrebu vlastniť ju. Som momentálne v polovici, ale dnes ju určite dočítam. A viem, že sa k nej ešte veľakrát vrátim. Tak ako sa potrebujeme NAPIŤ čistej vody, tak JA cítim potrebu čítania tejto úžasnej knihy. Niektoré vecí som vedela, že sa dejú, avšak autentické príbehy sú podobné mojim a nádherne sú riešené. Obrázky v knihe perfektne dopĺňajú obsah. Už musím končiť, pretože čas je vzácny a veľký pán. A aby som SEBA a VÁS pustila k čítaniu tejto naozaj skvelej knihy. Už teraz sa teším na ďalšiu.

Mgr. Andrea Bajzíková, učiteľka
Žanka v Tvojej knihe som našla odpovede na široké spektrum otázok. Každý z nás má v živote mnoho svojich vlastných "krížov"... hľadáme cestu...správne riešenia. Ak príde zložitá situácia a my trpíme...pýtame sa prečo je to tak? Čo robíme zle? V tejto knihe je návod. Nerob iným to, čo nechceš, aby robili tebe. Alebo...urob iným to, čo očakávaš od nich. Zkradlo. Čítam... a nachádzam svoje prednosti ale aj nedostatky. V knihe je cítiť srdce, lásku, empatiu... Myslím, že kniha je určená pre každého. Ďakujem za príjemné a poučné čítanie... Gratulujem a teším sa na ďalšiu.
Karin Korytková, podnikateľka
kayastyle.sk

Ebook o zrkadlení odporúčam každému, kto chce pozitívnym smerom zmeniť svoj život. Príjemnou formou mi prečistili myšlienky už počas čítania. Pri zamýšlaní sa nad mojimi situáciami v kontexte tohto e-booku sa mi mnohé vyjasnilo. V jednoduchosti je krása, tento e-book je toho dôkazom. Ďakujem pani Žanetke za to, že ho pre nás spísala a teším sa na ďalšie jej e-booky o zrkadlení.

Zuzana Buzinkajová

E-book pěkně shrnuje základní principy, jak funguje technika zrcadlení. Doporučuji přečíst, jestli na sobě chcete pracovat a o zrcadlení jste ještě neslyšeli. Použité principy pomůžou podívat se na problémy z jiného uhlu.

MUDr. Veronika Soukupová, psychosomatika
soukupovaveronika.cz

Po přečtení  e-booku „Zrcadlením k sobě – 4 zrcadla k sebepoznání a spokojenému životu“ jsem potřebovala mít chvíli klid pro sebe, zastavit se a popřemýšlet. Jelikož pracuji s technikami emoční svobody, tak vím, že si s sebou neseme, hlavně z dětství, spoustu bloků, nepříjemných pocitů, křivd, problémů. Když je v sobě nezpracujeme, ztrpčují a ovlivňují náš život. Jsme uvnitř zranění, nevyrovnaní, nemáme rádi sami sebe, ubližujeme a je nám ubližováno … a nevíme co s tím, jak dál…

Žanet ve svém e-booku dává krásné příklady, jak VYLÉČIT naše VZTAHY, jak více MILOVAT SEBE SAMA, jak negativní myšlenky a pocity přeměnit na POZITIVNÍ… Nádherně je vysvětlen ZÁKON ZRCADLENÍ v praxi a METODA 4 ZRCADEL Vás prostě nadchne a mnohé díky ní pochopíte. Nejen že je to vše srozumitelně vysvětleno, ale Žanet uvádí i příklady pro lepší pochopení.

Je fakt, že když se díváme do světa a na lidi kolem sebe, „vidíme“ vlastně jen sami sebe. Na druhých lidech vidíme svoje vlastnosti a své složky osobnosti. Toto uvědomění je důležité pro náš rozvoj. Můžeme přestat plýtvat energií na neustálé posuzování vnějšího světa, hodnocení a souzení a zároveň můžeme informace z vnějšku využít pro sebe.

Pozorujte sami sebe a vnímejte, jak smýšlíte o vnějším světě a jak ho prožíváte. Jak reagujete na vnější svět – co vás zlobí, co se vám nelíbí, čeho se bojíte apod. Někdy zcela postačí, když v dané chvíli, kdy uvidíme svoje zrcadlení ve vnějším světě, si říct: “Aha, to mám také, také se mě to týká“.

Žanet, přečtením Tvého skvělého e-booku jsem si mnohé uvědomila, více si nyní „dovoluji“ a v každém negativním se snažím najít to dobré a jsem k sobě více upřímná… Děkuji, jsi super a pokračuj v takovémto inspirativním a hlavně prospěšném psaní dál.”

Ing. Renata Skalníková, EFT terapeut a intuitivní kresba
ranataskalnikova.cz

Všetkým vrelo doporučujem… výborná práca… má to úroveň… každý si tam zaručene nájde to svoje… top recept na životné situácie… autorke gratulujem.

Mgr.Ján Gilden, právnik

Knihu Zrkadlenie vo vzťahoch si môžete objednať ako eknihu alebo ako tlačenú knihu.

Kniha je dostupná aj v kníhkupectvách a internetových knižných portáloch.

Ak máte záujem o knihu odo mňa s venovaním a inými bonusmi, tak si ju môže objednať 

Elektronická kniha

Zrkadlenie vo vzťahoch

BONUSY

 • e-kniha vo formátoch Epub, Mobi a PDF
 • dostávate ako bonus ďalšie dve e-knihy
 • 5€ zľavu z ceny ľubovoľného online kurzu zrkadlenia alebo školy zrkadlenia. Stačí napísať na email: info@zanetcekanova.sk a požiadať o zľavový kupón.

10 €

Tlačená kniha

Zrkadlenie vo vzťahoch

BONUSY 

 • kniha s venovaním od autorky
 • pri kúpe dvoch kníh dostávate tretiu ZDARMA
 • 5€ zľavu z ceny ľubovoľného online kurzu zrkadlenia alebo školy zrkadlenia. Stačí napísať na email: info@zanetcekanova.sk a požiadať o zľavový kupón.

 10 €

 

Teším sa na Vás ♥​