Spread the love

Chceš zmeniť niektoré životné situácie a nevieš ako?

DARUJ SI ČAS pre seba každý deň pár minút a vydaj sa so mnou do 

KURZOV ZRKADLENIA, ktoré Ti pomôžu pozitívne zmeniť niektoré životné situácie.

“Keď je žiak pripravený, učiteľ sa nájde”.

Pre tých, ktorí sú pripravení
a chcú úprimne a zodpovedne pristupovať k svojim problémom
pomocou zrkadlenia, som vytvorila

 ONLINE KURZY ZRKADLENIA

zamerané na konkrétne témy a životné situácie

Čo Ti kurzy prinesú?

 • Tvoje vnímanie sa rozšíri o nové poznanie – zákon zrkadlenia.
 • Získaš iný pohľad na problémy a pochopenie súvislostí.
 • Nájdeš odpovede a riešenia situácii, ktoré sa už nebudú opakovať.
 • Vyliečiš sa z emocionálnych rán a uzdravíš si svoju dušu a telo.
 • Budeš žiť ľahší, spokojnejší a šťastnejší život.

Ukáže Ti  iný pohľad a zmení Ti pozitívne život!

Volám sa Žanet Čekanová

 a budem Ťa  sprevádzať na Tvojej ceste sebapoznania.

Aj ja som prešla na ceste sebapoznania kus cesty – hľadaním, čítaním kníh, absolvovaním rôznych kurzov zameraných na osobný rozvoj, ale hlavne čerpám z vlastných životných skúseností. Tie ma priviedli k poznaniu, o ktoré sa chcem podeliť a tak pomôcť tým, ktorí chcú poznať hlbšie samých seba.

Pomocou princípu zrkadlenia pomáham iným odhaliť ich podvedomé negatívne vzorce a programy myslenia a správania, negatívne presvedčenia a emócie, ktoré im bránia žiť harmonický a spokojný život.

 • poznávať samu seba
 • pochopiť a vyliečiť ranenú dušu,
 • žiť láskyplný vzťah so sebou a tvoriť priateľské vzťahy s ľuďmi,
 • cítiť sa slobodnejšia, šťastnejšia a spokojnejšia.

Preto inšpirujem a sprevádzam k premene aj iných.

Ako online kurzy prebiehajú?

 • Kurz je online, to znamená, že dostaneš prístupy do kurzu a z pohodlia domova ho budeš študovať na počítači. Stačí pár minút denne.
 • Do kurzov sa dá prihlásiť kedykoľvek počas celého roka.
 • Kurz sa skladá z teoretickej, inšpiratívnej a praktickej časti. Budeš trochu čítať, viac si uvedomovať, počúvať, zapisovať, plánovať, tvoriť, praktizovať, meniť... jednoducho zrkadliť.
 • Komunikácia a podpora priamo v kurze.

Cena jedného kurzu Zrkadlenia je 29 €.

Ako si liečiť duševné zranenia

Vrátiš sa do detstva a zameriaš pozornosť na negatívne situácie, ktoré zostali v Tvojom podvedomí nepochopené a zablokované.

Ako si vzájomne porozumieť

Zameriaš pozornosť na výčitky, ktoré ničia vzťahy. A budeš sa učiť komunikovať bez nich.

Ako a prečo odpustiť

Zameriaš pozornosť na to ako a prečo odpustiť, aby sa Ti žilo ľahšie.

Ako sa mať rada a byť sebavedomá

Zameriaš pozornosť na lásku k sebe a budeš si ju prejavovať.

Ako ovládať svoju myseľ a emócie

Zameriaš pozornosť na svoje myšlienky a pocity a vedome ich budeš meniť.

Ako oživiť intimitu a vo vzťahu

Zameriaš pozornosť na intímnu a sexuálnu stránku vo vzťahu a dovolíš si ju s láskou prejavovať.

Zaujali Ťa viaceré témy kurzov?

Výhodnejšia bude pre Teba online škola Zrkadlenia.

V škole sú zahrnuté  všetky tematické celky online kurzov, špeciálne bonusy, inšpirácie, meditácie, novinky a iné zaujímavosti ohľadom zrkadlenia a osobného rozvoja.

Čo napísali študentky školy Zrkadlenia:

Už po absolvovaní prvého týždňa v škole Zrkadlenia u Žanetky mi je jasné, že toto nebude len taký hocijaký kurz, ale tvrdá a efektívna práca samej na sebe. Priam hĺbkové ponorenie a znovuobjavovanie sa so všetkými krásnymi i menej príjemnými stránkami môjho ja. Kurz ma veľmi pozitívne prekvapil. Jeho štruktúra je veľmi zrozumiteľná, graficky príjemne spracovaná, na stránkach sa hneď cítite ako doma. Veľmi ma zaujal obsah jednotlivých kapitol a praktických úloh. Tento kurz je pre mňa akýmsi pohľadením duše a zároveň dobrodružnou výpravou na každý deň. Každý deň sa teším na nové AHA momenty, povzbudenia, taktiež nové inšpiratívne vhľady. Ak sa chcete znovuobjaviť a lepšie pochopiť nielen seba, ale všetko okolo vás, tento kurz je určite výbornou voľbou. Doporučujem!
Andrea Schulte
Žanetka priznávam, že som bola veľmi zvedavá čo môžem v škole Zrkadlenia objaviť. Prekvapilo ma aký je úžasný, prehľadný a ako ma navádza krok za krokom bližšiek k poznaniu samej seba. Ďakujeeem.
Júlia Borčinová
Ja už som si túto online školu kúpila a môžem len vrelo odporučiť. Mám za sebou prvý týždeň a škola nielenže splnila všetko to, čo som očakávala, ale dostala som oveľa oveľa viac. Môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorí chcú, alebo potrebujú zmeniť svoj život.
Gabriela Remšíková
Online škola Zrkadlenia je přesně to, co jsem hledala. Už po prvním týdnu jsem se posunula blíž sama k sobě i druhým lidem. Spoustu věcí jsem pochopila a díky krásnému vedení, které tento program nabízí, i zpracovala. Uvědomila jsem si, co mě v životě brzdí a tíží a začala s tím pracovat. Díky kurzu poznávám sama sebe a vytvářím si šťastnější a plnohodnotnější život. Bez tohoto kurzu by mi takový pokrok trval dlouhá léta. Moc děkuji, Žanet, za tento kurz.
Marie Švecová
Všetci v sebe nosíme zranené deti. Vedela som o tom, že v sebe nosím niečo neuzavreté, boľavé, vďaka čomu som nevedome možno niekedy ublížila aj svojmu okoliu, ale netušila som ako ďaleko do detstva musím zájsť. Vďaka cvičeniam v prvej lekcií som svoje boľavé miesto našla a pomalými vedomými cvičeniami, čo sú obsahom školy ho odstraňujem. Program je výborný. Ukáže Vám presne to, čo ukrývate, prečo reagujete tak, ako reagujete, aj keď niekedy chcete reagovať inak. Je úžasné, že Žanetka tento kurz vytvorila a vie takto pomôcť ďalším ľuďom, ktorí si chcú ozdraviť vzťahy a nájsť v sebe vnútorné dieťa. Ďakujem za túto školu a doporučujem ju každému, kto sa chce sám o sebe dozvedieť viac. Tie odpovede máme totiž sami v sebe.
Dagmar Čanigová